Styrelse Seko Klubb Mälartåg

Styrelsen Seko Klubb 119 Mälartåg, samt förtroendevalda

Ordförande:    Sara Wirén                                Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Vice Ordf:        Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Kassör:              Per-Håkan Åkesson                  Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Sekreterare:   Katarina Frösslund                    katarina.frosslund@sj.se        070-724 34 87

Ledamöter:

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Anna Hagberg                             Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

Synöve Strandberg                   synove.strandberg@sj.se      070-168 14 00

 

Revisorer:        Louise Appel                                Louise.Appel@sj.se

Ingela Brostedt                           Ingela.Brostedt@sj.se

Revisorsers.:   Anton Magnusson                     anton.magnusson@sj.se

 

Skyddsombud:                           

Malin Utberg                               Malin.Utberg@sj.se                 076-809 13 29                               OP i Et ers

 

Turlistombud:

Sara Wirén                   Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36                               LF i Vå

Helené Larsson          Helene.LarssonJohansson@sj.se

Johansson                                                                      070-003 58 46                               OP i Vå

Anna Hagberg                             Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50                 OP i Et

Ingela Brostedt                           Ingela.Brostedt@sj.se             070-003 76 82                 OP i Et ers

Maria Melin                                  Maria.Melin@sj.se                    070-605 11                     LF i Et

Annemo Rosenberg                 Annemo.Rosenberg@sj.se   070-168 13 98                    OP i Fgc

 

Yrkesgrupper:

Vå förare:         Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Vå ombord:     Per-Håkan Åkesson             Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Katarina Frösslund ers      katarina.frosslund@sj.se        070-724 34 87

Et ombord:      Björn Nilsson                        Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Anna Hagberg ers                 Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

 

Pension och Försäkringsansvarig:

Per-Håkan Åkesson                  Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Avtal och förhandlingsansvarig:

Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Jämställdhetsansvariga:        

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Omställningsansvarig:            

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Ansvarig för osäkra anställningar

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Information och Webbansvarig

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Anna Hagberg                             Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

Facklig politiskt ansvarig       

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Ungdomsansvarig

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Informationsutskott:

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Anna Hagberg                             Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *