Styrelse Seko Klubb Mälartåg

Styrelsen Seko Klubb 119 Mälartåg


Ordförande:
    Sara Wirén                          Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Vice Ordf:        Maria Melin                           Maria.Melin@sj.se                    070-605 11 58

Kassör:              Per-Håkan Åkesson                 Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Sekreterare:   Katarina Frösslund                katarina.frosslund@sj.se        070-724 34 87

Studieans:       Synöve Strandberg                   Synove.Strandberg@sj.se     070-168 14 00

Ledamöter:     Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Linus Olsson                          Linus.Olsson@sj.se                   070-003 70 86

Björn Nilsson                       Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Anna Hagberg                       Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

 

Övriga förtroendevalda

Revisorer:        Louise Appel, ord              Louise.Appel@sj.se

Anton Magnusson, ers        Anton.Magnusson@sj.se

Skyddsombud:                           

Anders Hedlund (sjukskriven)  Anders.Hedlund@sj.se  070-724 35 30                Lf Vå, ord

Helen Larsson Johansson     Helene.Larssonjohansson@sj.se 070-003 58 46    OP Vå, ord

Agneta Zetterberg                    Agneta.Zetterberg@sj.se      070-724 13 39       OP Vå, ers

Jonas Cardestål               Jonas.Cardestal@sj.se    070-003 70 87                Lf Et, ord

Malin Utberg         Malin.Utberg@sj.se     076-809 13 29             OP Et, ord

Emma Gustafsson       Emma.Gustafsson@sj.se       070-003 76 75             OP Et, ers

Marcus Morell    Marcus.morell@sj.se  070-0003 24 66     Lf Fgc, ord

 

Turlistombud:

Sara Wirén         Sara.Wirén@sj.se            076-814 86 36                          LF Vå

Helené Larsson  Johansson    Helene.LarssonJohansson@sj.se  OP Vå

070-003 58 46

Anna Hagberg        Anna.Hagberg@sj.se           070-724 12 50               OP Et

Ingela Brostedt           Ingela.Brostedt@sj.se     070-003 76 82            OP Et, ers

Maria Melin               Maria.Melin@sj.se         070-605 11 58                 LF Vå

Annemo Rosenberg     Annemo.Rosenberg@sj.se   070-168 13 98      OP FgC

 

Uppdrag i styrelsen

Yrkesgrupper:

Vå förare:         Linus Olsson, ord        Linus.Olsson@sj.se              070-003 70 86

Sara Wirén, ers                Sara.Wirén@sj.se               076-814 86 36

Vå ombord:     Katarina Frösslund, ord   katarina.frosslund@sj. 070-724 34 87

Per-Håkan Åkesson, ers     Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Et förare:          Maria Melin            Maria.Melin@sj.se              070-605 11 58

Et ombord:      Björn Nilsson, ord          Bjorn.Nilsson4@sj.se       070-003 74 89

Anna Hagberg, ers          Anna.Hagberg@sj.se        070-724 12 50

 

Pension och Försäkringsansvarig:

Per-Håkan Åkesson                  Per-Hakan.Akesson@sj.se    070-003 79 98

Avtal och förhandlingsansvarig:

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Jämställdhetsansvariga:        

Maria Melin                                  Maria.Melin@sj.se                    070-605 11 58

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Omställningsansvarig:            

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Ansvarig för osäkra anställningar

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Ungdomsansvarig

Linus Olsson                                 Linus.Olsson@sj.se                   070-003 70 86

Information och Webbansvarig

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Facklig politiskt ansvarig       

Björn Nilsson                               Bjorn.Nilsson4@sj.se               070-003 74 89

Informationsutskott:

Sara Wirén                                    Sara.Wirén@sj.se                      076-814 86 36

Anders Hedlund                         Anders.Hedlund@sj.se           070-724 35 30

Anna Hagberg                             Anna.Hagberg@sj.se               070-724 12 50

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *