Styrelse Seko Klubb Mälartåg

Styrelsen Seko Klubb 119 Mälartåg


Ordförande:
    Sara Wirén                          Sara.Wirén@sj.se
076-814 86 36

Vice Ordf:  Anders Hedlund                           anders.hedlund@sj.se                    070-724 35 30

Kassör:              Linus Folkebrant                linus.folkebrant@sj.se
070 – 003 70 86

Sekreterare:   Katarina Frösslund                katarina.frosslund@sj.se        070-724 34 87

Studieans:       Synöve Strandberg                   Synove.Strandberg@sj.se     070-168 14 00

Ledamöter:

Janina Bodman (ansv. förare Vå) janina.bodman@sj.se : 070 – 003 72 03

Annette Kusma (ansv. förare Et)  annette.kusma@sj.se : 076 – 770 32 89

Gabi Kloos (ansv. ombord Et) Gabriele.Kloos@sj.se: 070 – 003 73 58

Övriga förtroendevalda

Revisorer:

Skyddsombud:                           

Anders Hedlund  Anders.Hedlund@sj.se  070-724 35 30    Lf Vå, ord

Mimmi Lundkvist mimmi.lundkvist@sj.se  070-003 51 83 Omb Vå ord

Jonas Cardestål    Jonas.Cardestal@sj.se    070-003 70 87    f Et, ord

Marcus Morell    Marcus.morell@sj.se  070-0003 24 66     Lf Fgc, ord

Turlistombud:

Sara Wirén         Sara.Wirén@sj.se            076-814 86 36                          LF Vå

Maria Melin               Maria.Melin@sj.se         070-605 11 58                 LF Vå

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.